Vrijheid in 80 portretten
Vanaf 18 mei 2025 is in Museum Het Petershuis een expositie te zien. Fotograaf Frank Weren portretteerde 80 inwoners uit de gemeente Gennep. Zij delen hun persoonlijke kijk op vrijheid.
Iedereen beleeft vrijheid anders. Deze tentoonstelling laat die verschillen én overeenkomsten zien. De expositie nodigt uit om stil te staan bij wat vrijheid betekent. De portretten en verhalen zijn ook gebundeld in een boek, dat tijdens de expositie te koop is. Na 29 juni reist een deel van de tentoonstelling langs de kerkdorpen.
De tentoonstelling is gemaakt door Frank Weren, fotograaf in Gennep. Hij zoekt in zijn werk naar licht, emotie en echte momenten. Kijk voor meer informatie op www.werenfotografie.com.