Parkinson Café Land van Cuijk
Mensen met Parkinson of parkinsonismen uit de gemeenten Land van Cuijk, Gennep en Bergen zijn welkom in het Parkinson Café Land van Cuijk. Dit café is een plek waar u andere mensen ontmoet, ervaringen deelt en informatie krijgt over het leven met Parkinson.
Samen praten over eten, spreken en ademen
Op donderdag 5 maart 2026 is er een bijeenkomst over veranderingen door Parkinson. Een logopedist en een diëtist van zorgorganisatie Pantein geven uitleg. Zij vertellen op een rustige en duidelijke manier over voeding, spreken, ademhalen en slikken. U hoort wat u in het dagelijks leven kan helpen en waar u ondersteuning vindt.
Praktische informatie
De bijeenkomst is op Kerkplein 6 in Beugen. De inloop is vanaf 13.30 uur. Het programma is van 14.00 tot 16.00 uur. U kunt napraten tot 16.30 uur. De eigen bijdrage is 5 euro. U krijgt daarbij twee keer koffie of thee.
Aanmelden en contact
U hoeft zich niet aan te melden, maar het helpt de organisatie als u dat wel doet. Dit kan via info@parkinsoncafelandvancuijk.nl. Meer informatie vindt u op www.parkinsoncafelandvancuijk.nl.