Burgerraadsleden

Elke fractie die in de raad is vertegenwoordigd kan 5 burgerraadsleden aanwijzen. Zij kunnen de fractie officieel vertegenwoordigen bij een voorbereidende raadsvergadering en bij raadsinformatiebijeenkomsten, maar niet bij besluitvormende raadsvergaderingen.

In Gennep zijn de volgende burgerraadsleden benoemd:

Naam Partij Contactgegevens
A.G.T. (Anouk) Artz ELsss  
L.J.M. (Liesbeth) den Boer CDA  
A.A. (Nol) van Est D66 a.v.est@kpnplanet.nl
A.J.A. (Bert) Felling CDA bert.felling@ru.nl
H.D.A. (Hennie) Frentz-Berendse SP frentz1955@gmail.com
E.G. (Elly) Gijsbers-Pluim PvdA e.g.gijsbers@gmail.com
P.P.C. (Patrick) Hoenselaar ELsss  
D.A. (Dennis) de Jager D66 dennisdejager1@gmail.com
T.T.J.M. (Theike)  Jansen SP ttjm.jansen@gmail.com
C.M.J.L. (Carolien) Koomen-Coppes PvdA cmcoppes@gmail.com
B.F.J.M.C. (Bianca) Leenders-Gordebeke SP b.gordebeke@gmail.com
E.J.T. (Elly) van Lieshout PvdA voormij51@ziggo.nl
C.A.J. (Charles) Logcher VVD charles.logcher@vvdgennep.nl
N.T. (Nicoline) Mulder D66 nicoline08@live.nl
R.J.M. (Ronny) Peeters Weem CDA  
P.H.A. (Peter) Rijnen ELsss peterrijnen@elsss.eu
J.J.M. (Jos) Sutmuller CDA duikerjos@gmail.com
T. (Tren) Weijers CDA tren.weijers@gmail.com
R.G.J.F (Ramon) Weren VVD ramon.weren@vvdgennep.nl
J.W. (Jan Willem)  Wesseldijk PvdA jwwesseldijk@protonmail.com
N.N. (Niels) Willemsen VVD niels.willemsen@vvdgennep.nl