Kandidatenlijsten

Hieronder vindt u de lijsten met de kandidaten per partij voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2022. Deze kieslijsten zijn op vrijdag 4 februari vastgesteld door het Centraal Stembureau, gelet op artikel I 17 van de Kieswet.

Lijst 1: CDA

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Bergen, J.W.G. (Jacques) (m)

Ottersum

2

Reintjes, A.G.H. (Twan) (m)

Ottersum

3

Rutten, R.J.M. (Ronnie) (m)

Milsbeek

4

van Dijck, D.A.J. (Dick) (m)

Milsbeek

5

Cillessen, Y.H.J.M. (Yanick) (m)

Gennep

6

Sutmuller, J.J.M. (Jos) (m)

Heijen

7

Nabuurs, M.J.P.M. (Marc) (m)

Ven-Zelderheide

8

van de Ven-Snellen, F.P.M. (Francien) (v)

Gennep

9

Weijers, T. (Tren) (m)

Gennep

10

Peperzak, R.T.M. (Rob) (m)

Milsbeek

11

Reinten, R.A. (Remco) (m)

Gennep

12

Peeters Weem, R.J.M. (Ronny) (m)

Ottersum

13

Haasen, A.P.J.M. (Twan) (m)

Ven-Zelderheide

14

Cloin, G.A.A.M. (Gérard) (m)

Gennep

15

Sahertian, C. (Christian) (m)

Gennep

16

Hopman, G.J.M. (Gerrie) (m)

Gennep

17

Emons-Smits, H.A.M. (Riny) (v)

Milsbeek

18

de Bruin, A. (André) (m)

Heijen

19

Felling, A.J.A. (Bert) (m)

Gennep

20

den Boer, L.J.M. (Liesbeth) (v)

Gennep

21

Arts, A.M.F. (Anita) (v)

Gennep

22

Cobussen, E.J.M. (Eli) (m)

Milsbeek

23

Lamers-Willems, G.M.M. (Truus) (v)

Heijen

24

De Roij, C.J.M. (Cees) (m)

Gennep

25

van Riet, V.P.P. (Vincent) (m)

Gennep

26

Liebrand, J.P. (Jeroen) (m)

Ottersum

Lijst 2: SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Janssen, R. (Rob) (m)

Ottersum

2

van Essen, H.J. (Hendrik Jan) (m)

Gennep

3

Frentz, J.G. (Hans) (m)

Heijen

4

Jansen, T.T.J.M. (Theike) (m)

Ottersum

5

Leenders-Gordebeke, B.F.J.M.C. (Bianca) (v)

Gennep

6

Frentz-Berendse, H.D.A. (Henny) (v)

Heijen

7

Duif, S.B.J.M. (Servaas) (m)

Gennep

8

van Kempen, M.J.E. (Marjo) (v)

Gennep

Lijst 3: VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Hulsteijn, J.A. (Janine) (v)

Heijen

2

Rodoe, H. (Holger) (m)

Gennep

3

Nijst, B.Q. (Bram) (m)

Ottersum

4

Bosten, B.A. (Beppie) (v)

Gennep

5

van den Bogaart, E.M.A.W. (Mariëlla) (v)

Ven-Zelderheide

6

Noij, J.A.P.M. (John) (m)

Milsbeek

7

Thijssen, F.C.P. (Frank) (m)

Gennep

8

van Emmerik, S. (Silvia) (v)

Ottersum

9

Weren, R.G.J.F. (Ramon) (m)

Heijen

10

Knigge, F.J. (Fred) (m)

Heijen

11

Bardoel, B.E.G.H.A. (Bart) (m)

Gennep

12

Ricardo, N.M. (Natalia) (v)

Milsbeek

13

van der Windt, K. (Kim) (v)

Heijen

14

Heinrichs, M.M. (Marc) (m)

Gennep

15

Logcher, C.A.J. (Charles) (m)

Gennep

16

Snellen, S.A.G. (Bas) (m)

Heijen

17

ten Broek, C.J. (Carla) (v)

Gennep

18

Willemsen, N.B. (Niels) (m)

Gennep

19

Hofmans, H.G.J. (Harry) (m)

Heijen

20

van Eck, F.L. (Floris) (m)

Heijen

21

Otten, B.A. (Bart) (m)

Berlijn (DE)

22

van Lent, F. (Ferdinand) (m)

Gennep

23

Mayrhofer, J.V.P. (Jarno) (m)

Ottersum

24

Nagtzaam, C.P.J. (Carlo) (m)

Gennep

25

van Duijnhoven, S.P.J. (Stan) (m)

Milsbeek

26

van de Geijn, P.T. (Piet) (m)

Gennep

27

Burgman, J.C.A. (Sjaak) (m)

Heijen

28

Teunissen, H.J.L.M. (Hans) (m)

Milsbeek

29

Smedema, J. (Johan) (m)

Gennep

Lijst 4: D66

Nr

Naam

Woonplaats

1

Mehlkop, A (Arjen) (m)

Ottersum

2

van den Hoogen, M.G. (Mariska) (v)

Gennep

3

Sonnemans, A.M.H. (Anke) (v)

Milsbeek

4

Hoetink, L.G. (Laurens) (m)

Ottersum

5

de Jager, D.A. (Dennis) (m)

Gennep

6

Mulder, N.T. (Nicoline) (v)

Milsbeek

7

Blom, P.J. (Paulus) (m)

Heijen

8

ter Laak, J.W.F. (Joost) (m)

Heijen

9

Vandermeulen, E.H.C. (Ed) (m)

Gennep

10

Roeberding, J.A.B.W. (Jos) (m)

Milsbeek

11

Lamers, H.J.P. (Pieter) (m)

Gennep

12

Knapen, M.H.J.M. (Mat) (m)

Gennep

13

van de Sand, A.B (Annemie) (v)

Gennep

14

Goossens, W.J.M. (Wilmy) (v)

Gennep

15

Schellekens, B.W.M. (Bart) (m)

Gennep

16

Lamé, J. (Jacques) (m)

Gennep

17

Jongejan, E. (Erik) (m)

Milsbeek

18

van Est, A.A. (Nol) (m)

Gennep

19

Wessels, P.H.B. (Paul) (m)

Gennep

20

Ottervanger, R.G. (Ron) (m)

Gennep

Lijst 5: PvdA (Partij van de Arbeid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brouwers, L.W.L. (Luc) (m)

Milsbeek

2

Hillebrand, J.J. (Joy) (m)

Gennep

3

Gijsbers-Pluim, E.G. (Elly) (v)

Heijen

4

Bögels, T.J. (Tom) (m)

Heijen

5

van Lieshout, E.J.T. (Elly) (v)

Gennep

6

Wuestenenk, N.M. (Nicole) (v)

Gennep

7

van den Bos, R.J. (Ruud) (m)

Milsbeek

8

Vernooij, J.G.W.M. (Jan) (m)

Gennep

9

Fransman, P.M. (Peter) (m)

Ven-Zelderheide

10

Wesseldijk, J.W. (Jan Willem) (m)

Gennep

11

Koomen-Coppes, C.M.J.L. (Carolien) (v)

Milsbeek

Lijst 6: ELsss (EERLIJK LOKAAL sociaal samen sterk)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pubben, F.P.M. (Frank) (m)

Gennep

2

Artz, D.H.J. (Danny) (m)

Milsbeek

3

Meerwaldt, A.J.M. (Andy) (m)

Gennep

4

Hoenselaar, P.P.C. (Patrick) (m)

Ottersum

5

Rijnen, P.H.A. (Peter) (m)

Gennep

6

Artz, A.G.T. (Anouk) (v)

Ottersum

7

van Daalen de Jel, L.A.J.L.D.J. (Lars) (m)

Gennep

8

van Slooten, M.E. (Mijke) (v)

Milsbeek

9

Ehren, G.T.M. (Gerrie) (m)

Milsbeek