Inloopavonden in Milsbeek en Heijen
Wij werken samen met woningcorporatie Destion aan twee kleinschalige woningbouwprojecten. In zowel Milsbeek als Heijen liggen plannen klaar voor de bouw van zes woningen. U bent van harte welkom om deze plannen te bekijken tijdens inloopavonden in juli.
Milsbeek – Zes woningen aan de Draaischijf
In Milsbeek is nieuwbouwwijk de Draaischijf bijna afgerond. Eén perceel in de wijk bleef tot nu toe onbebouwd. De oorspronkelijke ontwikkelaar heeft zich teruggetrokken, waardoor het eerdere plan niet doorgaat. Nu ligt er een nieuw voorstel om op deze plek zes woningen te realiseren.
- Datum: 3 juli 2025
- Tijd: tussen 19.00 en 20.30 uur
- Locatie: MFA ’t Trefpunt, Kerkstraat 31, Milsbeek
Tijdens de avond kunnen bezoekers de voorlopige plannen bekijken en in gesprek gaan met medewerkers van de gemeente en Destion. Meer weten? Kijk dan op www.gennep.nl/draaischijf.
Heijen – Nieuwbouw bij Wethoudershof
Ook in Heijen wordt gewerkt aan uitbreiding van een bestaande wijk. Een strook gemeentegrond tussen de Kasteelstraat en Wethoudershof is nog onbebouwd. Hier ligt een plan voor de bouw van zes woningen.
- Datum: 7 juli 2025
- Tijd: tussen 19.00 en 20.30 uur
- Locatie: Huiskamer Wethoudershof, Wethoudershof 13, Heijen
Ook hier kunnen bezoekers de plannen bekijken en vragen stellen aan medewerkers van de gemeente en Destion.
Aanmelden en meer informatie
Inwoners die een van de inloopavonden willen bezoeken, kunnen zich aanmelden via e-mail (grondzaken@gennep.nl) of telefonisch via 06-11 12 24 21.